Microsoft Xbox Live Gold členstvo 6 months 6 mesiacov

Doprava zadarmo
KÓD: S3T-00005
Dostupnosť: skladom

6-mesačná elektronická licencia - digitálny kód pre región Európa Zlaté členstvo Xbox Live je vašou vstupenkou do najúžasnejší sociálnej siete určené pre…

Cena s DPH
29,00 €
Cena bez DPH
24,17 €
Mn:

6-mesačná elektronická licencia - digitálny kód pre región Európa

Zlaté členstvo Xbox Live je vašou vstupenkou do najúžasnejší sociálnej siete určené pre zábavu na konzolách Xbox One a Xbox 360. S najmodernejšími hrami pre viacerých hráčov, bezplatnými hrami a programy Games with Gold a Deals with Gold je Zlaté členstvo Xbox Live lepší ako kedy predtým.

Hry zadarmo
Vďaka stále rastúci knižnici bezplatných titulov si konečne môžete zahrať hry, ktoré ste si vždy chceli vyskúšať. Pre každého máme niečo - od strieľačiek pre viacerých hráčov až po obľúbenej rodinnej hry.

Najmodernejšie hranie vo viacerých hráčoch
Jediné Zlaté členstvo umožňuje hrať vo viacerých hráčoch každému členovi vašej domácnosti. Jedná sa o najmodernejšie hranie vo viacerých hráčoch, kedy môžete prijať pozvanie k hre pre viacerých hráčov, dokonca aj keď sa práve pozeráte na televíziu.

Exkluzívne zľavy pre členov
Pokiaľ máte Zlaté členstvo Xbox Live, dostanete každý týždeň zľavy na vybraný obsah. Vďaka programu Deals with Gold môžete na hrách v obchode Xbox ušetriť až 75%. S toľkými výpredaji každý týždeň sa úspory pekne nahromadí.

Súvisiace produkty

Doplňujúce produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.