Canon Eos 4000D 18-55/3.5-5.6 EF-S III

KÓD: B07B9RXC8M
Dostupnosť: skladom - na predajni

Canon Eos 4000D 18-55/3.5-5.6 EF-S III

Cena s DPH
399,00 € 259,86 €
Cena bez DPH
216,55 €
Mn:

Canon EOS 4000D, s APS-C čipom 18MPx, s funkciami, ako WiFi , kreatívne filtre/zaznam videa do Full HD 1920 x 1080 (30, 25, 24 snímok/s) s objektívom EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III.

Setove balenie telo + objektív

Canon EOS 4000D

Snímajte ľahko a intuitívne a podeľte sa o zaujímavé príbehy, ktorých farba, detaily a krásne rozostrené pozadie vám dovolí vyniknúť.
Rozprávanie príbehov s jednoduchou digitálnou zrkadlovkou vám zaistí originalitu
Vytváranie zaujímavých príbehov pomocou fotografií v kvalite digitálnej zrkadlovky a videí v rozlíšení Full HD je s 18MP fotoaparátom EOS 4000D jednoduchšie, než si myslíte. Snímky môžete okamžite zdieľať a zhotovovať diaľkovo prostredníctvom kompatibilného smartfónu, pripojenie Wi-Fi * a aplikácie Canon Camera Connect.
Úchvatné fotografie a videá filmovej kvality
Vďaka 18 megapixelovému snímaču, ktorý má až 19 × väčší povrch než mnoho smartphonov **, ľahko kúpite úžasné snímky s prirodzene rozostreným pozadím - a to aj za zložitých svetelných podmienok.
Vdýchnite svojim príbehom život
Vytvárajte z inšpiratívnych momentov kreatívne videa v rozlíšení Full HD alebo použite funkciu Videomomentka k jednoduchému zachytenie najlepších momentov svojho dňa.
Zdieľanie na sociálnych sieťach, diaľkové snímanie
Okamžite prenášajte svoje fotografie a videá do chytrého zariadenia, odkiaľ ich môžete ľahko zdieľať alebo zálohovať na cloude irista. A skladajte diaľkovo pomocou Wi-Fi * a aplikácie Canon Camera Connect.
Jednoduchá kreativita
S Automatickým inteligentným scénickým režimom stačí nastaviť záber a stlačiť spúšť. Vyskúšajte inštruovaní snímanie Live View v Kreatívnym automatickom režime a pomocou kreatívnych filtrov dodajte snímkam jedinečný výsledný vzhľad.
Učte sa počas fotografovania
Ľahkého sprievodca fotografovaním s digitálnou zrkadlovkou nájdete v aplikácii Canon Photo Companion (na prevzatie pre systém Android a iOS). Až budete pripravení, pridajte ďalšie objektívy a príslušenstvo, alebo vezmite ovládanie fotoaparátu do svojich rúk.
Fotografujte s istotou
Presné automatické zaostrenie, rýchlosť 3 sn./s a procesor DIGIC 4+ vám umožní zachytiť daný okamih práve tak, ako si ho pamätáte. Nastavte ľahko kompozíciu svojich snímok pomocou optického hľadáčika a pozrite si výsledky na 6,8 cm LCD displeji.

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.