Akčná kamera Sony FDR-X3000R + Live-View

KÓD: 5013493349681
Dostupnosť: 2 - 3 dni

FDR-X3000R 4K videokamera Action Cam FDR-X3000 s Wi-Fi® a GPS Filmy v rozlíšení 4K s vyváženým optickým stabilizátorom obrazu SteadyShot. Okrem puzdrá…

Cena s DPH
494,90 €
Cena bez DPH
412,42 €
Mn:

FDR-X3000R

4K videokamera Action Cam FDR-X3000 s Wi-Fi® a GPS
Filmy v rozlíšení 4K s vyváženým optickým stabilizátorom obrazu SteadyShot. Okrem puzdrá pre snímanie pod vodou a diaľkového ovládača Live-View je pokročilá a odolná videokamera Action Cam FDR-X3000 vybavená vyváženým optickým stabilizátorom obrazu SteadyShot. Môžete tak natáčať stabilnejší 4K videa z vlastného pohľadu. Pokročilé funkcie videokamery výrazne uľahčujú ako každodenné natáčanie, tak filmovanie na cestách. Rozlíšenie 4K UHD - štyrikrát viac detailov oproti rozlíšenie Full HD / Stabilný zábermi vďaka vyváženému optickému stabilizátoru obrazu SteadyShot / Ovládač RM-LVR3 ponúka úplné ovládanie kamery vrátane zapnutia a vypnutia.

Špecifikácia:
Rozlíšenie 4K UHD - Movie Mode Up to 4K 30p, FHD / 120P & HD / 240p, Bitrate up to 100Mpbs, Picture Quality 12 MP, Image Stabilization BOSS with Zoom, New Live - View Remote, enabled wi fi, Bluethooth, Stereo Microphone , GPS, NFC, Waterproof with Housing (up to 60m) & Splashproof

Charakteristika:

 • Úplne nová dimenzia pri natáčaní akčných videí - Videokamera Action Cam kombinuje špičkový záznam vo formáte 4K a pokročilú kompenzáciu chvenia kamery pomocou vyváženého optického stabilizátora obrazu SteadyShot. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot sa stará o celú optickú cestu ako jedna plávajúce jednotka a je tak o dosť efektívnejšie pri kompenzácii chvenie kamery. Tento pokročilý systém stabilizácie uľahčuje natáčanie nádherných, ostrých videí pri cestovaní, jazde na bicykli a ďalších akčných činnostiach.
 • Diaľkový ovládač Live-View pre jednoduché ovládanie - Dokonalé spárovanie zaistí úspešné zhotovení záznamu. Diaľkový ovládač Live-View umožňuje plnohodnotné ovládanie nastavenie záznamu, teraz vrátane zapnutia a vypnutia. Rovnaké priateľské užívateľské prostredie môžete zdieľať a spolupracovať počas akcie so svojim tímom. Takže čokoľvek snímate a kamkoľvek sa vydáte, kamera a ovládač tvoria dokonalý pár pripravený podporiť vás vo vašom dobrodružstvo.
 • Chytré ovládanie a prívetivé užívateľské rozhranie - Vďaka novému intuitívnemu užívateľskému rozhraniu je ovládanie funkcií jednoduchšie ako predtým. Všetky ponuky sú dobre prístupné. Užívajte sa pohodlnú prácu pri voľbe nastavenia a upravte si prostredie úplne podľa svojich potrieb. Kameru je možné tiež zapnúť alebo vypnúť pomocou smartphonu s aplikáciou PlayMemories Mobile.
 • Diaľkový ovládač Live-View s flexibilným upevnením - Tento nový kompaktný diaľkový ovládač možno nosiť napríklad na zápästí alebo ho môžete upevniť priamo na kameru a využívať v kombinácii s bajonetovým adaptérom a ďalším príslušenstvom. Prostredníctvom pripojenia Wi-Fi® máte nad kamerou plnú kontrolu. Zapínanie a vypínanie využíva pripojenie Bluetooth®, ktoré šetria energiu batérie.
 • Snímač CMOS Exmor R® so zvýšenou citlivosťou - Idete za šera závratnou rýchlosťou z kopca na bicykli? Vychutnávate si večerné zjazd perejí? Aj tak bude záznam vyzerať skvele, pretože snímač CMOS Exmor R® je citlivý aj za nedostatočného osvetlenia, ponúka vylepšenú zreteľnosť obrazu a výrazné obmedzenie zrnitosti.
 • Procesor BIONZ X ™ pre skvelé detaily a štruktúry - Obrazový procesor spoločnosti Sony verne reprodukuje štruktúry a detaily v reálnom čase tak, ako je oko skutočne vidí, a k tomu ponúka mimoriadne vysokú rýchlosť spracovania. Spoločne s prednou technológiou LSI (Large Scale Integration), ktorá zrýchľuje spracovanie, ponúka procesor BIONZ X ™ prirodzenejšie detaily, realistickejší obraz, bohatšie farebnú škálu a nižšiu úroveň šumu pri snímaní fotografií i videozáznamov.
 • Ostrý, veľmi široký objektív ZEISS® Tessar® - Snímajte úžasné širokouhlé zábery s objektívom ZEISS® Tessar® alebo zvoľte klasický, avšak strhujúce pohľad. V oboch prípadoch zaobstaráte nádherné snímky zasnežených svahov, horských chodníkov, víriacich perejí alebo rozbitých asfaltových cestičiek.
 • Nastaviteľné zorné pole a voľné využitie priblíženie - Objavujte nové flexibilné možnosti snímania akcia s dramatickými efektmi a vzrušujúce atmosférou. Napríklad zorný uhol môžete prepínať medzi širokouhlým, strednom a zúženým. Režim plynule nastaviteľného zoomu tiež umožňuje úpravu priblíženia počas snímania.
 • Vstavaný stereofónny mikrofón zachytáva kvalitný zvuk - S dokonalým zvukom môže byť skvelý videozáznam ešte lepší. Integrovaný mikrofón vám umožní zachytiť prirodzený zvuk vášho dobrodružstva vo svoju stereofónnych stopách. Čistý zvuk s nižším šumom dokonale doplní každý skvelý videozáznam, ktorý nahráte.
 • Časozberné snímanie v rozlíšení 4K - Funkcia časozberného snímania umožňuje jednoduché nahrávanie časozberných záznamov vytvorených zo samostatných fotografií vysokej kvality s rozlíšením 4K snímaných v nastavenom intervale. Aplikácia Movie Creator pre videokameru Action Cam (verzia 5.1 pre Windows, verzia 3.1 pre Mac®) alebo aplikácie Action Cam (verzia 2.0) potom tieto fotografie jednoducho premení na pôsobivý časozberný videozáznam.
 • Highlight Movie Maker s funkciou rozpoznania tváre Face Detection - Presvedčte sa sami, ako dokáže integrovaný nástroj Highlight Movie Maker spolupracovať s funkciou rozpoznania tváre Face Detection pri automatickej editáciu priamo v kamere. Nástroj Highlight Movie Maker podporuje širokú ponuku scén - nielen športové aktivity, ale aj bežné každodenné situácie alebo cestovaní. Automaticky vyberá výrazné body záznamu a vytvára výberová videá podfarbená hudbou na pozadí. Svoje dielo môžete ihneď zdieľať prostredníctvom smartfónu.
 • Ručné ovládanie umožňuje prejaviť vlastný filmový štýl - Zoznámte sa s chytrými kamerovými funkciami, s ktorými vytvoríte úchvatné akčné videozáznamy, ktoré budete s hrdosťou prehrávať rodine, priateľom i fanúšikom. Používajte pokročilá manuálne nastavenie, ako je vyváženie bielej a funkcie AE Shift, a optimalizujte jas a odtieň tak, aby zodpovedal záznamu z iných videokamier, a záznamy sa ľahšie upravovali. Ukážte svoje schopnosti a vyjadrite vlastný štýl - v úlohe režiséra aj akčné hviezdy.
 • Živé streamovanie prostredníctvom služby Ustream® - Zdieľajte v reálnom čase adrenalínovej jazdy na lyžiach, obrích vlnách aj nezabudnuteľné pády. Streamujte scény tak, ako sa dejú, s vysoko kvalitným obrazom i zvukom.
 • 120 sn./s pri rozlíšení Full HD pre spomalené zábery - Vďaka záznamu s vysokou obnovovacou rýchlosťou 120 sn./s v rozlíšení Full HD uvidíte pri spomalenom prehrávaní každý detail rýchle akcie.
 • Snímanie viac snímok - Pomocou snímanie série snímok zachytíte rýchlu akciu. Tu môžete zaobstarať až osem vysoko kvalitných záberov triku - dokonalá funkcie pre tých, ktorí radi spätne rozoberajú svoj štýl. Môžete si vybrať medzi 10, 5 alebo 2 sn./s.
 • Viacnásobná expozícia - Zachyťte celú akčné sekvenciu v jednom zábere. Táto funkcia vytvorí zložený obraz objektu v pohybe s rôznymi nastaveniami pre rôzne série viac snímok, ktoré majú hodnoty: 10, 5 alebo 2 sn./s.
 • Ovládanie viac videokamier - Použite až päť videokamier naraz a získajte vzrušujúce zábery z podhľadu alebo hore nohami. A všetky ich ľahko ovládajte diaľkovým ovládačom Live-View alebo smartphonom s aplikáciou PlayMemories Mobile.
 • Časový kód / dáta User Bit pre profesionálne strih - Časový kód a dáta User Bit (TC / UB) sú nepostrádateľnými pomocníkmi pri profesionálnom strihu. Funkcia časového kódu zaznamenáva hodiny, minúty, sekundy a snímky obrazových dát a umožňuje presnú editáciu videa. Funkcia User bit zaznamenáva dátum, čas, číslo scény a ďalšie informácie vo formáte osemmiestneho čísla a pomáha pri editácii záznamu vyhotoveného dvoma alebo viacerými kamerami.
 • Softvér Action Cam Movie Creator umožňuje jednoduchú a kreatívne editačné prácu - S aplikáciou Movie Creator pre videokameru Action Cam budú vaše filmy vyzerať ešte lepšie. Vytvárajte a upravujte videá rýchlo a jednoducho vďaka celej rade funkcií, ako je časozberný záznam 4K alebo spomalené video. Videá môžete tiež otočiť o 90 ° v smere alebo proti smeru hodinových ručičiek pomocou funkcie otáčania videa alebo môžete pomocou funkcie Multi-View skombinovať až štyri videozáznamy zachytené súčasne rôznymi kamerami a vytvoriť kompozitné video pre delené zobrazenie.
 • Pohodlný záznam v slučke - Vďaka záznamu v slučke sa nemusíte báť, že zmeškáte najlepší moment. Je možné vybrať záznam v slučke s prepisom o voliteľné dĺžke 5, 20, 60 a 120 minút alebo "neobmedzene". Využite ho k zachyteniu najvýznamnejších momentov, bez toho aby ste sa museli báť vyčerpania kapacity.
 • Aplikácia pre videokameru Action Cam - S intuitívnymi aplikáciami pre mobilné zariadenia sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek blysnúť - od jednoduché úpravy videa s časosběrným záznamom cez spomalené či zrýchlené zábery až po bezdrôtový prenos videosúborov.
 • Puzdro pre snímanie pod vodou v štandardnej výbave - Vložte videokameru Action Cam do dodaného puzdra pre snímanie pod vodou a vezmite ju do hĺbky až 60 m - už si nemusíte dokupovať žiadne vybavenie. Puzdro disponuje plochým panelom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie všetkých tlačidiel videokamery. Navyše kameru chráni pred nárazmi, vlhkosťou, koróziou, prachom alebo pieskom. Užívajte si bezstarostná podvodné dobrodružstvo a nebojte sa pustiť aj do náročného terénu.
 • Odolné telo vydrží aj v náročných podmienkach - Telo videokamery Action Cam je odolné proti striekajúcej vode a mrazu a dodávané vodotesné puzdro je odolné proti prachu, nárazom a vode až do hĺbky 60 m. Či už teda ste na túre v daždi, na lyžiach či snowboardu, natáčate preteky enduro, surfujete na vlnách alebo skúmate morské hlbiny, videokamera Action Cam to vydrží.
 • Zvýšené pohodlie - Integrovaný otvor pre statív znamená, že môžete videokameru Action Cam rýchlo pripojiť na statív a zaobstarať dokonale stabilný záznam. Konektory USB sa teraz nachádzajú na zadnej strane kamery a uľahčujú pripojenie príslušenstva.
 • Slot pre kartu Memory Stick Duo ™ / SD - Do slotu pre pamäťovú kartu je možné vložiť pamäťové karty Memory Stick Micro ™ (M2) a Micro SD / SDHC / SDXC 5 (trieda 4 alebo vyššia). Vyberte kartu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám na záznam a je kompatibilný s vaším počítačom. (Pamäťové karty nie sú súčasťou dodávky.)
 • Doplnkové kontrolky uľahčujú sledovanie aktuálneho stavu Camera - Táto videokamera Action Cam je vybavená tromi kontrolkami - na prednej, hornej a zadnej časti tela. Stav nahrávania tak teraz môžete ľahko sledovať z rôznych uhlov. Výhodou je tiež upozornenie v podobe pípnutie.
 • Zobrazte trasu, ktorú urazila vaše Action Cam - Rovnako ako pri predchádzajúcich modeloch môžete využiť vstavanú jednotku GPS. Pri spracovaní filmu v aplikácii Action Cam Movie Creator môžete do záznamu pridať polohu a tachometer. Funkcia prekrytie dát GPS na video číta údaje o rýchlosti zaznamenanej vstavanou technológiou GPS a vytvára ďalšie videosúbor, ktorý zobrazuje údaje o rýchlosti a pod.

výrobkom sú dodávané nasledujúce položky:
Dobíjacie batérie (NP-BX1)
Kábel Micro USB
Sprievodca spustením
Puzdro pre snímanie pod vodou (MPK-UWH1)
upevňovacia spona
Balenie diaľkového ovládača Live-View (RM-LVR3) obsahuje pásik na zápästie, upevňovací adaptér a kolísku.

Súčasťou balenia je AKA-FGP1

Grip pre prst

Podobné produkty

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.