Predajňa znova otvorená!

Súčasná situácia sa dotýka aj nás.

Ako iste viete, celý svet je momentálne skúšaný pandémiou nového Coronavírusu (COVID-19). Každý človek, každá firma, každý štát je dotknutý aktuálnou situáciou. Vzhľadom na aktualizované nariadenia vyhlásené premiérom SR zo dňa 28.3.2020 pristupujeme k nasledovným zmenám:

Predajňa a zároveň výdajné miesto eshopu - PC Špitál na Volgogradskej 9 je znova otvorená pre verejnosť! To znamená, že si je možné opäť osobne vyzdvihnúť tovar, taktiež je možné priniesť akýkoľvek tovar na servis, opravu, reklamáciu atď. Podotknúť ale musíme niekoľko podmienok:

1. Do predajna PC Špitál vstupujte iba v rúšku alebo adekvátnej ochrane tváre. Ak tak neučiníte, budete z predajne bezodkladne vykázaný.

2. Vstúpiť do predajne môžete iba po jednom - akonáhle už niekoho v predajni uvidíte, ostaňte prosím von, ak tak neučiníte, budete našim zamestnancom vykázaný z našich priestorov na čas kým nevybavíme zákazníka pred Vami.

3. Po vstupe do predajne si za pomoci nášho zamestnanca vydezinfikujte ruky prostriedkom na to určeným, ktorý bude pripravený priamo na predajni.

Verte nám, dané nariadenia obmedzujú aj nás, no v tejto situácii je obozretnosť a prevencia viac ako nevyhnutná.

Internetový obchod pcspital.sk funguje naďalej bezo zmeny. Chceme ale poprosiť o trpezlivosť pri dodávkach tovaru, keďže mnoho kuriérskych služieb a taktiež našich dodávateľov funguje v obmedzenom režime a to znamená, že sa dodávky tovaru môžu predĺžiť o niekoľko dní.

Taktiež chceme apelovať na zákazníkov, aby uprednostnili bezhotovostné platby za tovar - prevodom na účet alebo platobnou kartou, aby sa čo najviac obmedzil fyzický styk. Na margo tejto skutočnosti bola dočasne pozastavená možnosť platby na dobierku.

Ďakujeme za pochopenie, tešíme sa na to, kedy sa situácia vráti znova do normálu. Myslite na prevenciu, tej nie je nikdy dosť.

Tím pcspital.sk

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
Viac informácií.