Novinka skladom! Mi Electric Scooter Pro

Vozte sa po meste ešte dlhšie!

Leto je v plnom prúde, autobusy sú preplnené ľuďmi, mestá autami a vy znova musíte ísť do práce cez tie najväčšie kolóny. Prečo to neurobiť štýlovejšie, zábavnejšie, rýchlejšie a hlavne priateľsky k životnému prostrediu? 

 

 

Novinku od značky Xiaomi, elektrickú kolobežku Mi Electric Scooter Pro ponúkame ako riešenie. Nástupca veľmi úspešného modelu Mi Electric Scooter 2 - priekopníka na trhu s elektrickými kolobežkami ponúka viac ako len štýlového spoločníka na každodennej ceste do práce. V porovnaní s predchodcom je novinka vybavená efektívnejším motorom a výkonnejšími batériami s dojazdom až do 45 kilometrov! 

Novinka ponúka vylepšené ovládanie v podobe rýchlomera, nového Sport módu a užitočných informácií priamo pred vami. Celý "palubný počítač" je ovládaný jediným tlačidlom. 

 

 

Napájanie je tvorené akumulátormi typu 18650 dokopy s kapacitou 474 Wh. Inteligentné riadenie napájania zaručuje maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pri používaní. Taktiež si vďaka tejto funkcii môžete v aplikácii skontrolovať zdravie vašej batérie. Inteligentným riadením napájania je zabezpečená ochrana obvodov, teplotná odolnosť a taktiež odolnosť voči prebíjaniu a podbíjaniu akumulátorov.

Kolobežka obnovuje energiu tak často, ako to je možné. Či už pri akcelerácii, alebo pri brzdení, akumulátory sa dobíjajú zakaždým pre čo najvyšší dojazd.

Medzi bezpečnostné prvky kolobežky patrí jasné predné svetlo, aby ste mohli bez problémov jazdiť aj po západe slnka, dvojitý brzdový systém - predný E-ABS regenerujúci bubon a zadný 120 mm vrtaný kotúč zabezpečia efektívnu a dostatočne veľkú brzdnú silu práve vtedy, keď ju budete potrebovať. Zadné brzdové svetlo zasa podľa potreby informuje o vašom brzdení všetkých účasníkov premávky. 8,5" pneumatiky sú vyrobené z gumy ktorá bez problémov absorbuje nerovnosti. 

Zbalenie kolobežky do prepravnej polohy vám zaberie iba 3 sekundy. 

Pomocou mobilnej aplikácie zasa môžete sledovať štatistiky vašej jazdy, ovládať kolobežku, aktualizovať jej firmvér a mnoho ďalších funkcií. 

 

 

Kolobežku Mi Electric Scooter Pro máme už skladom, to znamená že vám ju dokážeme expedovať aj hneď po vašej objednávke!* Tak na čo čakáte? Môžete si ju objednať tu: Mi Electric Scooter Pro

*platí do vypredania skladových zásob - viď informácia o dostupnosti pri produkte

Nájdete v eshope

(0) položiek
Položiek 0
Spolu 0,00 €
Používaním stránok prevádzkovateľa INCO - AG, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.